Jdi na obsah Jdi na menu
 


Harry Potter 1-3

 

www.adam-potter.blog.cz

Původní název: Harry Potter and the Sorcerer's Stone
Slovenský název: Harry Potter a Kameň mudrcov
Vydání: 2001
Délka: 147 min
Oficiální popis: Kdo by dnes už alespoň nezaslechl jméno Harryho Pottera, čarodejnického učně, jehož neskutečná popularita mezi dětmi.Během krátké doby zasáhla i dospělé. Filmovou verzi jeho prvního příběhu zrežíroval Chris Columbus ve spolupráci s autorkou "potterovských" románů J. K. Rowlingovou a pod přísným a podnětným dohledem své dcery Eleanor přenesl na filmové plátno svět Školy čar a kouzel v Bradavicích v plném lesku a hávu hodném největšího kouzelníka na světě.

Celý příběh Kamene Mudrců se točí kolem sirotka Harryho Pottera. Tomu krátce po narození zahynou za neobvyklých událostí oba rodiče, a Harry proto musí vyrůstat v rodině strýce Vernona a tety Petunie, kteří mu neustále dávají najevo, že místo kde bydlí, není domov. O to větší překvapení ho čeká, když mu v den jeho jedenáctých narozenin přijde dopis, který je předzvěstí změny v jeho dosavadním životě. Od nynějška není obyčejným chlapcem, i když na to stále vypadá, ale stává se studentem Školy čar a kouzel v Bradavicích. Ani tento nový život však nebude procházka růžovou zahradou, obzvlášť když se začne probouzet Harryho záhadná minulost a její temný hrdina, Lord Voldemort...

AKTUÁLNÍ NOVINKY,INFORMACE A ZAJÍMAVOSTI SLEDUJTE V TÉTO RUBRICE

 
 
Trailer
 
 
 

www.adam-potter.blog.cz
 
Původní název: Harry Potter and the Chamber of Secrets
Slovenský název: Harry Potter a Tajomná komnata
Vydání: 2002
Délka filmu: 156 min
Oficiální popis:
Harry Potter se po prázdninách vrací do Bradavic a nastupuje do druhého ročníku. A to i přes varování domácího skřítka Dobbyho, podle kterého mu v čarodějné škole hrozí smrt. Harry nedbá nářků skřítka působícího víc škody než užitku, ale potom se skutečně začnou dít podivné věci, na stěnách se objevují neznámé nápisy a několik studentů je přepadeno tajemným přízrakem. Co s tím má společného Tajemná komnata? Stojí za spiknutím opět Voldemort? Kdo je Zmijozelův dědic? Záhadu se Harry vydává rozluštit společně se svými starými známými - Ronem a Hermionou.

AKTUÁLNÍ NOVINKY,INFORMACE A ZAJÍMAVOSTI SLEDUJTE V TÉTO RUBRICE


Trailer
 
 

 


www.adam-potter.blog.cz
Původní název: Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Slovenský název: Harry Potter a väzeň z Azkabanu
Vydání: 2004
Délka: 141 min
Oficiální popis:Zatímco ničemná teta Marge pluje noční oblohou, Harry se vypraví vstříc třetímu školnímu roku v Bradavicích. Po příšerné jízdě Záchranným autobusem se ocitne v Příčné ulici, kde se dozví, že uprchlý vězeň Sirius Black jde po něm. Tak začíná nové pololetí. V Bradavicích se Harry a jeho přátelé učí jemnému umění přistoupit k hipogrifovi, proměně bubáka měnícího podobu v něco směšného a dokonce vracet se v čase. Mozkomorové vysávající duše se vznášejí nad Bradavicemi a ohrožují Harryho, zatímco příznivec Toho, jehož jméno nesmíme vyslovit, se skrývá uvnitř zámku. A Harry se s nimi všemi bude muset utkat. Režisér Alfonso Cuarón natočil podle třetí knihy J. K. Rowlingové báječné strhující vyprávění plné smíchu, napětí a překvapení, které vám vyrazí dech a jaká můžete najít jen v dobrodružstvích Harryho Pottera.

NOVINKY, INFORMACE A ZAJÍMAVOSTI SLEDUJTE V TÉTO RUBRICE


Trailer


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

How to Buy Cheap replica handbags Online?

(herms, 12. 4. 2013 11:42)How to Buy Cheap replica handbags Online?
<a href=" http://www.chanel-handbags.co.uk"><strong> chanel handbags</strong></a>, <a href="http://www.replicacartierhandbags.co.uk"><strong> cartier handbags</strong></a>, <a href="http://www.handbagshermes.org.uk "><strong> Replica Hermes Handbags</strong></a> and also bags are women's choice. But every woman can not afford these bags only some high income women can obtain it, because these types of bags are too costly. So there is good option for woman to buy cheap bags online. There is plenty of online website that provides cheap bags online.
If you see the majority of the traditional retail store owners now have their own online websites for online sale or you can ask them if they could recommend you some websites that offer cheap designer<a href="http://www.voguesking.net "><strong>Designer handbags</strong></a>. Many online retailers do share such information, if they are on good terms with the client. Getting recommendation from people who are already in the business of selling designer handbags is always a good idea. But be aware of few things to get a safe online shopping experience. Here are some tips that can help you look out for few things before making your purchase online.
Keep in mind that do not get fascinated towards unbelievable deals on wholesales women handbags. Many people just get tempted by these great deals and often end up purchasing low quality stuff. Sensibly speaking, most of the branded Cheap Bags do not come cheapScience Articles, and offering heavy discounts on such branded handbags is not a good profit earning idea for anyone. The website retailers are just trying different ways to sell their replica designer handbags or fake designer handbags in the name of discount designer handbags.