Jdi na obsah Jdi na menu
 


Harry Potter - Novinky

 

www.adam-potter.blog.cz
Konečně tu máme říjen. Minulý týden nám začal podzim a to znamená jediné - už za měsíc a půl to vypukne!!! Co? No přece velká premiéra předposledního filmu Harryho Pottera! V Říjnu by se měla na maximum rozjet propagace nové potterovky takže čekejte, že aktualizace teď budou mnohemm častější!

WarnerBros CZ nám má podle nových informací začátkem tohoto měsíce nasadit do kin nejnovější trailer k Harry Potterovi 7 s českým dabingem, který se následně objeví i na internetu. Údajně to mělo být tento týden, ale je už pátek a stále nic. Tak snad se brzy dočkáme...

Na blogu stále probíhá rekonstrukce a ještě je potřeba toho tolik dodělat. Dokončeno vše bude snad koncem října.

Obrázek měsíce

Marek Juránek mi zaslal olejomalbu Voldemorta, kterou sám namaloval. Musíte uznat, že se mu náramně povedl a proto ho zvolím jako obrázek měsíce.
 
www.adam-potter.blog.cz

Divný popis Relikvií Smrti na ImaxPraha.cz

Čtvrtek v 11:09
Když jsem navštívil stránku Pražského Imax kina - www.imaxpraha.cz a náhledl do sekce věnované sedmému Harry Potterovi, nevěřil jsem vlastním očím kolik chyb je nasekaných v samotném popisu filmu a tak vám to sem pro pobavení přidávám.
 
www.adam-potter.blog.cz
Největší hloupost je ve větě: Harry se spolu s Ronem (Rupert Grint) a Herminou (Emma Watson) rozhodne odejít ze školy, ve které se novým ředitelem stal Snape (Alan Rickman), a pokračovat v hledání Horcruxových. Každému asi dojde, že místo "Horcruxových" tam má být "viteálů". Viteály (Části Voldemortovy duše o kterých jsme se dozvěděli v šestém díle) se totiž v angličtině nazývají Horcruxes, ale překladatel od Imaxu si nejpíš domyslel, že se jedná o jméno nějaké rodiny nebo co. Další blbost na kterou jsem tam narazil je slovo "muklové" čímž nejspíš mysleli mudlové. (v originále muggles, slovensky muklovia)

Je zřejmé, že překladatel toho popisu o žádném Harry Potterovi asi nikdy neslyšel takže se to dá odpustit. Myslím si ale, že tak velké a slavné kino jako je IMAX by takové chyby na stránkách mít nemělo.
 

Relikvie Smrti - trailer s dabingem již brzy

26. září 2010 v 10:00
www.adam-potter.blog.cz
 
Již příští týden bude podle WarnerBros zveřejněn česky mluvící trailer k Relikviím smrti. Práce na českém dabingu totiž údajně vrcholí už tento týden. Konečně se tak dozvíme, kdo bude v sedmém dílu dabovat Hagrida, jehož český dabér Jiří Zavřel nedávno zemřel.

 

www.adam-potter.blog.cz
Již zítra kolem třetí hodiny ranní bude zveřejněn nový trailer k filmu Harry Potter a Relikvie Smrit: část 1. Tentokrát to nebude jen nějaký teaser, ale plnohodnotný trailer který bude promítán i v českých kinech s dabingem. Těšte se!

Další trailer k HP7 se blíží!


WarnerBros odhalili informaci o dalším traileru k Relikviím Smrti. Upoutávka bude dlouhá 2 minuty a 6 sekund a bude obsahovat scény pouze z první části. Dočkáme se jí někdy v září a to pravděpodobně i s českým dabingem (který stejně atmosféru traileru vždycky zkazí)  www.adam-potter.blog.cz

Víme kdy skončí první část Relikvií

17. srpna 2010 v 12:15
www.adam-potter.blog.cz
Nejnovější číslo časopisu Entertainment Weekly přineslo velké preview k filmu Harry Potter a Relikvie Smrti 1. Časopis obsahuje nejen spoustu nových obrázků z tohoto filmu ale i nějaké pikantnosti z děje. Jedním z nich je odhalení toho, ve které části filmu tvůrci rozpůlí film na dvě části!

První část Relikvií skončí v kapitole 24 (Výrobce hůlek) kdy Voldemort získá z Brumbálova hrobu jednu ze tří Relikvií Smrti, bezovou hůlku.

Skvělé místo pro přepůlení. Diváci budou velmi napjatí jak to ve druhé části dopadne protože poté co Voldemort zíká onu hůlku, bude to vypadat, že Harry už nemá téměř žádnou šanci na vítěztví.

www.adam-potter.blog.cz

100 dnů!

10. srpna 2010 v 13:33
 
www.adam-potter.blog.cz

Obal k videohře zveřejněn!


EA GAMES zveřejnila obaly ke hře Harry Potter a Relikvie smrti: část 1 pro všechny konzole. Tento obal je podle všeho už konečný.

Na obrázku vidíme Harryho běžcího lesem a za ním zákeřné oči jeho úhlavního nepřítele.

Co mě ovšem zaujalo je to, že hra bude až od dvanácti let. Zatím všechny předchozí byly od 3 nebo 7 let. Hra tak bude zřejmě o něco obtížnější než její předchůdci což je skvělá zpráva.
www.adam-potter.blog.cz
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář